Inne zabawki

Drewniane zabawki manipulacyjne znajdziesz w tej kategorii. Jeśli nie potrafisz się zdecydować, a chcesz zrobić prezent np. na baby shower – zainwestuj w bon, który rodzic może wykorzystać na zakupy w Woobiboo!

2 Produktów

Sortuj:

Drewniane zabawki manipulacyjne i wiele innych produktów

Zabawki manipulacyjne z drewna to doskonały sposób na zaproponowanie dzieciom – starszym i młodszym, mądrej, prostej zabawki, która pobudzi ich umysł i wyobraźnię do pozytywnego wysiłku. Drewniane zabawki manipulacyjne dla dzieci trenują ich motorykę, pamięć, uczą cierpliwości i skupienia. Pośród wszędobylskiego plastiku, głośnych dźwięków i rozpraszających barw, drewniane zabawki manipulacyjne dla dzieci są miłą odmianą, z której chętnie korzystają maluchy i starszaki. Nie dawaj gotowego planu zabawy dziecku! Pozwól, by ono samo stało się reżyserem własnych zabaw, a jego wyobraźnia napisała scenariusz zajmującej i rozwijającej aktywności!


Zabawki edukacyjne z drewna od Woobiboo

Drewniane układanki dla dzieci to ponadczasowe zabawki, które dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów – posłużą nie jednemu, lecz nawet kilku pokoleniom! W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe drewniane zabawki edukacyjne, które pomogą dziecku w nauce i zabawie. Produkty od Woobiboo wspierają naturalną kreatywność, stymulują w zrównoważony sposób wszystkie zmysły (bez przebodźcowania), a także uczą cierpliwości i trenują koncentrację już od najmłodszych lat.
W naszym sklepie kupisz również naturalne i bezpieczne dekoracje do pokoju dziecka, a także kultowe tablice manipulacyjne. Jeśli tak duży wybór sprawia Ci kłopot lub szukasz prezentu dla kogoś bliskiego – wybierz bon prezentowy Woobiboo.

Wszystkie produkty z oferty naszego sklepu mogą być wykorzystywane również do zabawy dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami i problemami zdrowotnymi. Proste kolory, naturalne drewno, brak głośnych dźwięków i migających świateł są dobrymi sprzymierzeńcami terapii SI, terapeutycznej zabawy dzieci ze spektrum autyzmu, niewidomych, z padaczką itp.